Shopping Cart
Alışveriş sepetiniz boş.
Turkish Arabic Azerbaijani Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Persian Romanian Russian Spanish Ukrainian
Reklam


Man.- Ped., Cımbız ve Pro. Saç Makasları

Sıralama Şekli:     Gösterilecek Ürün #  

Sonuçlar 1 - 20 / 26
İsim Stok Kodu Fiyatı Küçük Resim Tanımı Güncelle / Sil
Ahşap Manikür Çubuğu 12li MM1 3.00 TL Tek kullanımlık portakal ağacından yapılmış manikür ve pedikürde etleri geriye itmenizi ve yandan tırnak içini temizlemenizi sağlayan bir çubuktur.Poşetinde 12 adet mevcutdur.

Kaş Makası Çelik MM10A 6.00 TL Bu çelik et makası özel kıvrımıyla kutikul bölgesindeki fazlalık etleri kolayca almanıza olanak sağlar.

Et Makası Çelik MM10B 6.00 TL Bu çelik et makası özel kıvrımıyla kutikul bölgesindeki fazlalık etleri kolayca almanıza olanak sağlar.

Kaş Makası Çelik MM10c 6.00 TL Bu çelik kaş makası sivri ve düz ucu sayesinde istenmeyen fazla kılları kolayca kesmenize olanak sağlar.Ayrıca uzun ucu sayesinde her kıvrımı kolayca düzeltir ve kaşa mükemmel görünümü kazandırır.

Saç Makası Çelik MM11A 32.00 TL Bu çelik makas fiyatı ve şekil itibariyle yeni başlayanlar için üretilmiş bir saç makasıdır.Güvenlice sterile sokulabilir.

Saç Makası Çelik MM11B 32.00 TL Bu çelik makas fiyatı ve şekil itibariyle yeni başlayanlar için üretilmiş bir saç makasıdır.Güvenlice sterile sokulabilir.

Profesyonel Saç Makası (Jpn Stell) MM12A 75.00 TL Bu çelik yapılı özel tasarımlı makas sayesinde saç kesimi size daha kolay gelecektir.

Profesyonel Saç Makası (Jpn Stell) MM12B 75.00 TL Bu çelik yapılı özel tasarımlı makas sayesinde saç kesimi size daha kolay gelecektir.

Profesyonel Saç Makası (Jpn Stell) MM12C 75.00 TL Bu çelik yapılı özel tasarımlı makas sayesinde saç kesimi size daha kolay gelecektir.

Profesyonel Saç Makası (Jpn Stell) MM12D 75.00 TL Bu çelik yapılı özel tasarımlı makas sayesinde saç kesimi size daha kolay gelecektir.

Sedef Kaplama Çelik Cımbız MM13 5.00 TL Bu sedef kaplamalı özel çelik cımbız uzun süreli kullanımlara uygundur.Yıllarca güvenle bozulmadan kullanabileceğiniz kalitede üretilmiştir

Profesyonel Tırnak Kesme Makası MM14 15.00 TL Bu çelik tırnak makası özel uç kıvrımı sayesinde el ve ayak tırnaklarını düzgün şekilde ve hızlıca kesmenize olanak sağlamaktadır.Klipsli klasik tırnak makaslarına nazaren tırnağa hiçbir zarar vermeden kesen tek makasdır.

Kağıt Terlik 25li Set MM15 10.00 TL Tek kullanımlık 25 adet lik pedikür terliği.

Profesyonel Manikür Fırçası MM16 5.00 TL Et ve tırnak yüzeyindeki törpü sonrası tozları temizlemekde kullanıcağınız profesyonel manikür - pedikür fırçasıdır.

Şeffaf Parmak Arası Törpü MM17 5.00 TL Ayak parmak aralarınada girebilen mükemmel bir topuk ve parmak arası törpüsüdür.Granürleri uzun zaman bitmez ve güvenle kullanmanız için özel tasarlanmıştır.

Pedal Pedikür Törpüsü MM18 5.00 TL Törpü deyip geçmeyin bu pedal törpü tüm topuğunuza hükmetmenizi sağlar ve hızlıca istenmeyen deri fazlalıklarından sizi kurtarır.

Çelik Kutikul Giderici MM19 12.00 TL Çelikden yapılmış özel bir et iticidir.Materyalinden dolayı steril edilebilme özelliğine sahiptir.

Ahşap Manikür Çubuğu 100lü MM2 25.00 TL Tek kullanımlık portakal ağacından yapılmış manikür ve pedikürde etleri geriye itmenizi ve yandan tırnak içini temizlemenizi sağlayan bir çubuktur.Poşetinde 100 adet mevcutdur.

Profesyonel 8li Manikür Pedikür Seti MM20 30.00 TL Bu komple çelikden oluşan 8 değişik manikür pedikür uçlu alet sayesinde yapılamıyacak yada düzeltilemiyecek tırnak yok.Etlerinizi geriye itme uçlarından ,tırnak batık çıkarma ucuna kadar,ayrıca nasır temizleme ve çıkarma ucuda düşünülmüş bu eşsiz setden h

Plastik Manikür Çubuğu MM3 1.00 TL Plastik özel bir et iticisidir .Uç kısmındaki ovallik sayesinde tüm tırnağa hükmetmenizi sağlar.
Gösterilecek Ürün #  
Sonuçlar 1 - 20 / 26

promo box

promo box

Şu anda 14 konuk çevrimiçi